Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/75R16C 121/119R ContiVanContact 100 Continental літо
Безпека. Підвищена ефективність.
Особливості шини Continental ContiVanContact 100:
- чудова ефективність, завдяки тривалому терміну служби;
- симетричний малюнок протектора відмінно підходить для експлуатації на різних типах покриття, включаючи польові дороги;
- низький опір кочення, завдяки зменшеному числу окремих протекторних елементів і високою деформационною стійкістю всієї шини, а також її невеликій вазі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 215 мм |
| Индекс нагрузки шины | 121/119 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Индекс нагрузки | 121/119 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1450/1360 |
| Профиль шины | 75 |
| Скорость | 170 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | ContiVanContact 100 |
- Цена: 8 400 ₴


