Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 255/70R22.5 140/137L BL517 Habilead (рульова)
Шина Habilead BL517 призначена для рульової осі, в застосуванні може використовуватися, як для вантажних автомобілях, так і автобусах. Шина Habilead BL517 характеризується відмінною курсовою стійкістю та ефективністю при гальмуванні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 255 мм |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Индекс нагрузки шины | 140/137 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 7 900 ₴


