Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/75R16C 116/114R Icepower 989 Fronway зима
Шина Icepower 989 — зимова модель, вирізняється універсальністю, демонструє високу продуктивність не лише в міських умовах, а й під час регіональних поїздок. Виріб забезпечує відмінну ходовість та не боїться несприятливих погодних умов. Шина еластична завдяки особливому складу гумової суміші, що гарантує їй тривалий термін експлуатації без втрати властивостей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Fronway |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 116/114 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Бренд | Fronway |
| Индекс нагрузки | 116/114 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 1250/1180 |
| Профиль шины | 75 |
| Скорость | 170 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | Icepower 989 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 3 050 ₴


