Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 285/45R20 112W XL FR WinterContact 8S Continental зима
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
Continental WinterContact 8S - зимова шина, яку можна встановлювати на легкові автомобілі різних класів. Continental WinterContact 8S демонструє ефективне зчеплення на слизькій поверхні, зберігає продуктивність при пересуванні снігом і забезпечує скорочений гальмівний шлях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | W |
| Страна производитель | Румыния |
| Ширина шины | 285 мм |
| Индекс нагрузки шины | 112 |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 20 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 112 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 1120 |
| Профиль шины | 45 |
| Скорость | 270 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | WinterContact 8S |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
- Цена: 15 300 ₴


