Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 275/35R20 102T XL FR VikingContact 8 Continental зима
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
Continental VikingContact 8 — зимова шина, яку можна встановлювати на будь-які сучасні легкові автомобілі, він ефективний на позашляховиках, кросоверах і легких вантажівках. Особливості малюнка протектора та інші технічні рішення дозволили домогтися максимальної продуктивності на засніженій та мокрій поверхні. Покришка забезпечує відмінне зчеплення з дорожнім покриттям і покращує якість управління в холодну пору року.
Шина міцна, має низький опір коченню та не схильна до нерівномірного зношування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 275 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 20 |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 102 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 850 |
| Профиль шины | 35 |
| Скорость | 190 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | VikingContact 8 |
- Цена: 15 000 ₴


