Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/55R16 97H XL VikingContact 8 Continental зима
XL - (Extra Load) - посилена шина/
Continental VikingContact 8 — зимова шина, яку можна встановлювати на будь-які сучасні легкові автомобілі, він ефективний на позашляховиках, кросоверах і легких вантажівках. Особливості малюнка протектора та інші технічні рішення дозволили домогтися максимальної продуктивності на засніженій та мокрій поверхні. Покришка забезпечує відмінне зчеплення з дорожнім покриттям і покращує якість управління в холодну пору року.
Шина міцна, має низький опір коченню та не схильна до нерівномірного зношування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 97 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 730 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 210 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | VikingContact 8 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 6 305 ₴


