Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/65R16 95H WinterContact TS860S Continental * зима
Характеристики Continental WinterContact TS860S
- Відмінні характеристики на снігу для неперевершеного задоволення від водіння
- Кращі характеристики гальмування для максимальної безпеки взимку
- Чудова керованість на сухому покритті для найвищої точності рульового управління
- Неперевершено низький опір коченню для більшої економії палива.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 205 мм |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс нагрузки шины | 95 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Словакия |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 95 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 690 |
| Профиль шины | 65 |
| Скорость | 210 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | * |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | WinterContact TS860S |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 6 111 ₴


