Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 195/60R16C 99/97H Icepower 989 Fronway зима
Шина Icepower 989 — зимова модель, вирізняється універсальністю, демонструє високу продуктивність не лише в міських умовах, а й під час регіональних поїздок. Виріб забезпечує відмінну ходовість та не боїться несприятливих погодних умов. Шина еластична завдяки особливому складу гумової суміші, що гарантує їй тривалий термін експлуатації без втрати властивостей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Fronway |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 99/97 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 195 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Бренд | Fronway |
| Индекс нагрузки | 99/97 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 775/730 |
| Профиль шины | 60 |
| Скорость | 210 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | Icepower 989 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 2 250 ₴


