Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/60R16 96V XL Fronwing A/S Fronway зима, літо
Шина Fronway Fronwing A/S є всесезонною шиною та може використовуватися з широким переліком легкових автомобілів. Покришка забезпечує відмінні зчіпні характеристики на мокрому та сухому покритті й гарантує надійне гальмування за будь-яких умов. Використані виробником конструктивні та технічні рішення також дозволили значно скоротити споживання пального.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronway |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 96 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 2 150 ₴


