Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/35R22 111V XL FR WinterContact TS860S Continental NC0 зима
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
Характеристики Continental WinterContact TS860S
- Відмінні характеристики на снігу для неперевершеного задоволення від водіння
- Кращі характеристики гальмування для максимальної безпеки взимку
- Чудова керованість на сухому покритті для найвищої точності рульового управління
- Неперевершено низький опір коченню для більшої економії палива.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Чехия |
| Индекс нагрузки шины | 111 |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 111 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 1090 |
| Профиль шины | 35 |
| Скорость | 240 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | NC0 |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | WinterContact TS860S |
| Диаметр колеса/диска | 22" |
- Цена: 18 500 ₴


