Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 245/70R19.5 136/134L DoubleStar DSRS01 (рульова)
Шина DoubleStar DSRS01 для вантажних автомобілів, які встановлюється на рульову вісь. Дана модель DSRS01 використовує новий склад гумової суміші. Завдяки цьому вдалося домогтися оптимізації ходових характеристик, підвищити швидкісні та гальмівні можливості. Шини DoubleStar DSRS01 характеризуються високою зносостійкістю та відмінним зчепленням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19.5" |
| Ширина шины | 245 мм |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс нагрузки шины | 136/134 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 19,5 |
| Диаметр колеса/диска | 19.5" |
| Бренд | Doublestar |
| Индекс нагрузки | 136/134 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 2240/2120 |
| Профиль шины | 70 |
| Скорость | 120 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | рулевая |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | DSRS01 |
- Цена: 6 100 ₴


