Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 295/80R22.5 152/148M DoubleStar DLD809 (ведуча)
DoubleStar DLD809 — всесезонна шина китайського виробника, яка застосовується для вантажного автотранспорту для встановлення на привідну/ведучу вісь. Завдяки особливостям протектора модель DLD809 має високі експлуатаційні характеристики, такі як довговічність та зчеплення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 152/148 |
| Индекс скорости | M |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Высота профиля шины | 80 |
| Ширина шины | 295 мм |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 9 900 ₴


