Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/80R22.5 156/150K DoubleStar DLD100 (ведуча)
Шина DoubleStar DLD100 встановлюється на привідних осях. Універсальна в застосуванні, оскільки може використовуватися як на вантажних автомобілях великої місткості, так і спеціальної техніки в найрізноманітніших промислових галузях. Характеризується високим тяговим зусиллям на дорожньому покритті будь-якого типу, надійністю й тривалим терміном експлуатації за найнесприятливіших умов експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 156/150 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Высота профиля шины | 80 |
| Ширина шины | 315 мм |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 12 400 ₴


