Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/65R15C 104/102T Cargo Speed Evo Tigar літо
Шини Tigar CargoSpeed Evo (Cargo Speed Evo) - літні легковантажні шини економ-класу, що випускаються під одним із брендів третього ешелону групи компаній Michelin. При помірній ціні для них характерні гарний баланс між тягово-зчіпними властивостями на мокрій дорожній поверхні та енергоефективністю, низький рівень шуму, висока стійкість до зношування та навантажень, а також тривалий період експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Tigar |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Сербия |
| Ширина шины | 215 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104/102 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 15 |
| Бренд | Tigar |
| Индекс нагрузки | 104/102 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 900/850 |
| Профиль шины | 65 |
| Скорость | 190 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | Cargo Speed Evo |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
- Цена: 3 400 ₴


