Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 195/55R15 85V H206 Habilead літо
Шина Habilead H206 розроблена з блоком шумозаглушення + багатоступеневим розташуванням, що знижує шум при водінні і підвищує комфорт. Це шина для легкових автомобілів для власників приватних автомобілів, в основі якої лежать безпека і комфорт.
Особливості шини Habilead H206:
- 4 широкі поздовжні канавки для ефективного відводу води
- Міцне центральне ребро, що забезпечує високу точність напрямки
- Великі плечові блоки, що забезпечують хорошу стійкість в поворотах
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 85 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 15 |
| Бренд | Habilead |
| Индекс нагрузки | 85 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 515 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 240 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | H206 |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
- Цена: 1 780 ₴


