Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 195/70R15C 104/102S RainMax 5 Uniroyal літо
Шини Uniroyal RainMax 5:
- впевнено керуйте автомобілем навіть у найскладніших вологих умовах.
- Збільшений пробіг: насолоджуйтесь високою економічною ефективністю завдяки тривалому терміну служби шин.
- Низький опір коченню: економія палива та збільшений запас ходу дозволяють здійснювати тривалі поїздки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Страна производитель | Румыния |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | S |
| Индекс нагрузки шины | 104/102 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Диаметр шины | 15 |
| Бренд | Uniroyal |
| Индекс нагрузки | 104/102 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 900/850 |
| Профиль шины | 70 |
| Скорость | 180 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | RainMax 5 |
- Цена: 4 300 ₴


