Шина 315/60R22.5 154/150L Samson GL265D (Ведуча)
Шина Samson GL265D використовується в магістральних тягачах і великотоннажних вантажних автомобілях. Встановлюється на тяговій осі. Вирізняється покращеними характеристиками зчеплення на зимовому покритті, надійністю і зносостійкістю.
Особливості шини Samson GL265D:
- встановлюється на тягову вісь вантажних автомобілів;
- відкритий дизайн протектора з безліччю дрібних блоків забезпечує надійне зчеплення навіть на зимових дорогах;
— вузькі прорізи в блоках підсилюють зчеплені властивості на мокрому покритті, перешкоджають нерівномірному зношуванню.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
В наявності багатато варіантів, як вантажних, так і легкових шин та дисків.
Місцезнаходження -м. Вінниця.
Працюємо з ПДВ.
Відправка перевізником по Україні: Нова Пошта, Делівері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samson |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 154/150 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 9 900 ₴


