Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/65R16C 112/110T RS01 Habilead літо
Малюнок протектора відноситься до симетричного типу. У центральній частині розташовується 2 ребра, які представлені блоковим типом. Така будова дозволило поєднати чіткість управління, як при русі по прямій, так і при виконанні різних маневрів. У поворотах також особливу роль відіграють бічні блоки, які виконані з більш твердої гуми, що дозволяє мінімізувати їх деформацію.
ОСОБЛИВОСТІ ШИНИ HABILEAD RS01:
- незважаючи на літню орієнтованість, шина має хороші показники і в умовах знижених температур;
- ефективно справляється з механічними діями завдяки масивному протектору і зокрема блокам в плечовій зоні;
- поліпшені тягові властивості за рахунок блочної будови центральних ребер.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 112/110 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Бренд | Habilead |
| Индекс нагрузки | 112/110 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1120/1060 |
| Профиль шины | 65 |
| Скорость | 190 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | RS01 |
- Цена: 2 900 ₴


