Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/55ZR16 97W XL HF330 Habilead літо
Шина Habilead HF330 - характеризується відмінним зчепленням на мокрому покритті, стійкістю і стабільним поведінкою на будь-якій швидкості і при різких маневрах.
Особливості шини Habilead HF330:
- асиметричний протектор із збільшеною кількістю елементів забезпечує надійне зчеплення в будь-яких умовах;
- трапецієподібні блоки плечових зон покращують зчеплення і керованість при маневруванні, скорочують гальмівний шлях;
- відмінна стійкість до аквапланування, завдяки ламелям і канавок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | W |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Диаметр шины | 16 |
| Бренд | Habilead |
| Индекс нагрузки | 97 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 730 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 270 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | HF330 |
- Цена: 2 250 ₴


