Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/55ZR16 99W XL HF330 Habilead літо
Шина Habilead HF330 - характеризується відмінним зчепленням на мокрому покритті, стійкістю і стабільним поведінкою на будь-якій швидкості і при різких маневрах.
Особливості шини Habilead HF330:
- асиметричний протектор із збільшеною кількістю елементів забезпечує надійне зчеплення в будь-яких умовах;
- трапецієподібні блоки плечових зон покращують зчеплення і керованість при маневруванні, скорочують гальмівний шлях;
- відмінна стійкість до аквапланування, завдяки ламелям і канавок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | W |
| Индекс нагрузки шины | 99 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 2 450 ₴


