Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 165/60R14 75H H206 Habilead літо
Шина Habilead H206 розроблена з блоком шумозаглушення + багатоступеневим розташуванням, що знижує шум при водінні і підвищує комфорт. Це шина для легкових автомобілів для власників приватних автомобілів, в основі якої лежать безпека і комфорт.
Особливості шини Habilead H206:
- 4 широкі поздовжні канавки для ефективного відводу води
- Міцне центральне ребро, що забезпечує високу точність напрямки
- Великі плечові блоки, що забезпечують хорошу стійкість в поворотах
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 14" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 75 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 165 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
- Цена: 1 150 ₴


