Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/80R22.5 154/151L DoubleStar F-ONE (рульова)
Шина DoubleStar F-ONE призначена для великотоннажних вантажних автомобілів і автобусів для встановлення на рульові осі. Відрізняється економічною ефективністю завдяки яскраво вираженим паливозберігаючим властивостям та збільшеним пробігам до заміни.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс нагрузки шины | 154/151 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22,5 |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
| Бренд | Doublestar |
| Индекс нагрузки | 154/151 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 3750/3450 |
| Профиль шины | 80 |
| Скорость | 120 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | рулевая |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | F-ONE |
- Цена: 10 300 ₴



