Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/65R16C 107/105T RainMax 5 Uniroyal літо
Шини Uniroyal RainMax 5:
- впевнено керуйте автомобілем навіть у найскладніших вологих умовах.
- Збільшений пробіг: насолоджуйтесь високою економічною ефективністю завдяки тривалому терміну служби шин.
- Низький опір коченню: економія палива та збільшений запас ходу дозволяють здійснювати тривалі поїздки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Uniroyal |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Румыния |
| Ширина шины | 205 мм |
| Индекс нагрузки шины | 107/105 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Бренд | Uniroyal |
| Индекс нагрузки | 107/105 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 975/925 |
| Профиль шины | 65 |
| Скорость | 190 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | RainMax 5 |
- Цена: 5 150 ₴


