Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 235/45ZR21 101Y XL FR SportContact 6 Continental літо
XL - (Extra Load) - посилена шина .
FR - шина із захистом обода диска.
Особливості шини Continental SportContact 6:
- оновлений компаунд значно поліпшив зчіпні властивості, особливо на мокрому дорожньому покритті і при гальмуванні;
- додатковий гібридний корд брекера підвищив стабільність і стійкість шини на високій швидкості;
- об'єднані в групи блоки «плечей» із зовнішнього боку протектора і в його центральній частині покращують оперативність управління.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс нагрузки шины | 101 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Португалия |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
- Цена: 9 894 ₴


