Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/65R16C 112/110R ContiVanContact 100 Continental літо
Continental ContiVanContact ™ 100
Безпека. Підвищена ефективність.
Особливості шини Continental ContiVanContact 100:
- чудова ефективність, завдяки тривалому терміну служби;
- симетричний малюнок протектора відмінно підходить для експлуатації на різних типах покриття, включаючи польові дороги;
- низький опір кочення, завдяки зменшеному числу окремих протекторних елементів і високою деформационною стійкістю всієї шини, а також її невеликій вазі.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Чехия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 112/110 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 7 800 ₴


