Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/70R17C 115/113R ContiVanContact 100 Continental літо
Continental ContiVanContact ™ 100
Безпека. Підвищена ефективність.
Особливості шини Continental ContiVanContact 100:
- чудова ефективність, завдяки тривалому терміну служби;
- симетричний малюнок протектора відмінно підходить для експлуатації на різних типах покриття, включаючи польові дороги;
- низький опір кочення, завдяки зменшеному числу окремих протекторних елементів і високою деформационною стійкістю всієї шини, а також її невеликій вазі.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 205 мм |
| Индекс нагрузки шины | 115/113 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
- Цена: 11 446 ₴


