Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 175/60R15 81H RainExpert 5 Uniroyal літо
Нова шина Uniroyal RainExpert 5 забезпечує безпечне водіння навіть у найскладніших погодних умовах у поєднанні з комфортною їздою та збільшеним пробігом для максимального задоволення від водіння.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Страна производитель | Франция |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 81 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 175 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
- Цена: 3 950 ₴


