Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 385/65R22.5 164K DoubleStar DMA805 (Причіп) 24PR
Шини DoubleStar DMA805 - це вантажна модель, яка вирізняється якісними експлуатаційними характеристиками. Під час розроблення шини особлива увага була приділена підвищенню надійності та керованості, що дає водієві повністю контролювати на дорозі ситуацію.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Высота профиля шины | 65 |
| Ширина шины | 385 мм |
| Индекс нагрузки шины | 164 |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 12 900 ₴


