Шина 255/45R20 105W XL EcoContact 6 Q Continental MO літо
XL (Extra Load) - посилена шина.
MO - Рекомендована установка шин з цієї маркуванням для досягнення оптимальних характеристик, для автомобіля - Mercedes
Шина Continental EcoContact 6 відрізняється значно поліпшеною стійкістю до зносу і паливною економічністю. Багато в чому це обумовлено застосуванням при виготовленні біговій частини протектора новітньої 2-й генерації гумової суміші GreenChili. Ключовою особливістю в складі компаунда є використання нових полімерних з'єднань. Вони істотно посилюють міцність молекулярних зв'язків між іншими компонентами гумової суміші. В результаті протекторні елементи при впливі на них різноспрямованих сил прискорення менше деформуються. Це знижує нагрів і разом з ним витрата палива, а також дозволяє протектору ефективніше чинити опір абразивного зносу.
Особливості шини Continental EcoContact 6:
- кілька варіацій дизайну протекторного малюнка адаптують шину до різних умов експлуатації;
- гумова суміш GreenChili 2-го покоління покращує паливну економічність і збільшує термін служби;
- оптимізований профіль протектора укупі з асиметричним малюнком надають шині спортивну витонченість в управлінні і стабільність зчіпних властивостей.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Португалія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс швидкості | W |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 255 мм |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Бренд | Continental |
| Індекс навантаження | 105 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 925 |
| Профіль шини | 45 |
| Швидкість | 270 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Да |
| Омологація | MO |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | EcoContact 6 Q |
- Ціна: 11 900 ₴


