Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/55R17C 109/107H VanContact Ultra Continental літо
Continental VanContact Ultra – симетричні ненаправлені автошини для легковантажних автотранспортних засобів, які від моделі з подібною назвою VanContact A/S Ultra створені для експлуатації виключно в літніх погодних умовах. До конкурентних переваг моделі входять висока міцність бічних стінок, стійкість до зносу, витривалість, низький опір коченню, а також надійність зчіпних і гальмівних властивостей на сухих і мокрих дорогах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 109/107 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 17 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 109/107 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1030/975 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 210 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Да |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | VanContact Ultra |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
- Цена: 9 409 ₴


