
Шина 265/50R19 110H XL WinterContact TS860S Continental * SSR (run flat) зима
9 600 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 265/50R19 110H XL WinterContact TS860S Continental * SSR (run flat) зима
XL - (Extra Load) - посилена шина .
SSR (run flat) - технологія, що дозволяє експлуатацію шини при втраті внутрішнього тиску при проколі або порізі.
Характеристики Continental WinterContact TS860S
- Відмінні характеристики на снігу для неперевершеного задоволення від водіння
- Кращі характеристики гальмування для максимальної безпеки взимку
- Чудова керованість на сухому покритті для найвищої точності рульового управління
- Неперевершено низький опір коченню для більшої економії палива.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 50 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 19 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 110 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 1060 |
| Профиль шины | 50 |
| Скорость | 210 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | * |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Да |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | WinterContact TS860S |
| Диаметр колеса/диска | 19" |
- Цена: 9 600 ₴

