Шина 315/80R22.5 156/150L Doublestar DSR668 (Ведуча, кар'єр)
Шини Doublestar DSR668 - використовуються у сфері будівництва і лісозаготівель на вантажних автомобілях. Дана модель, призначена для установки на провідні осі, відрізняється агресивним протекторним малюнком, що забезпечує відмінне зчеплення не тільки на асфальтованих дорогах, але і на земляних та піщаних покриттях. У поєднанні з посиленою конструкцією каркаса і зносостійкої гумової сумішшю це значно розширює сферу її застосування.
Особливості шини Doublestar DSR668:
- шина спеціально створена для експлуатації на вантажних автомобілях, задіяних у будівництві та лісозаготівельної сфері;
- агресивний протекторний малюнок забезпечує відмінні зчіпні властивості, як на асфальтованих шосейних дорогах, так і на нестійких піщаних і земляних грунтах;
- підвищена стійкість до нерівномірного зносу завдяки масивним розмірами елементів протектора, що забезпечує оптимальний розподіл зовнішнього тиску по плямі контакту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Страна производитель | Китай |
| Высота профиля шины | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс скорости | L |
| Индекс нагрузки шины | 156/150 |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 12 400 ₴


