Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 195/60R16 89H WinterContact TS860S * Continental зима
Характеристики Continental WinterContact TS860S
- Відмінні характеристики на снігу для неперевершеного задоволення від водіння
- Кращі характеристики гальмування для максимальної безпеки взимку
- Чудова керованість на сухому покритті для найвищої точності рульового управління
- Неперевершено низький опір коченню для більшої економії палива.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 89 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | зимняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 4 753 ₴


