Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 285/35R21 105V XL FR WinterContact TS870P Continental зима
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
Continental WinterContact TS870P - направленні фрикційні шини для легкових автомобілів, позашляховиків і кросоверів, що забезпечують безпечну їзду в будь-який час і в будь-яких умовах м'яких зим. Крім того, жорстка конструкція шин робить їх відмінним вибором і для більш важких автомобілів з електричним приводом. За запевненням виробника, шини характеризуються точністю управління на снігу і навіть льоду, упевненою поведінкою на мокрій дорозі, а також низьким опором коченню, стійкістю до зносу і довговічністю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Чехия |
| Ширина шины | 285 мм |
| Индекс нагрузки шины | 105 |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 21 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 105 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 925 |
| Профиль шины | 35 |
| Скорость | 240 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | WinterContact TS870P |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
- Цена: 16 490 ₴


