Шина 215/70R16 100T RS23 Habilead A/T зима, літо
Шина Habilead RS23 розроблена для позашляховиків та пікапів, які використовуються на асфальтованих дорогах стільки ж часу, як і на бездоріжжі. Модель відноситься до категорії All Terrain і характеризується гарною продуктивністю на будь-якому покритті, надійністю за найнесприятливіших умов експлуатації.
Однією з відмінних рис протектора є наявність дуже широкого поздовжнього ребра, що пролягає рівно по центру. Воно має складову конструкцію, що містить множину блоків. Вони нахилені щодо напрямку руху, що суттєво обмежує їхню рухливість під впливом бічних сил прискорення і тим самим підвищує курсову стійкість на великій швидкості без шкоди ефективності бездоріжжя.
ОСОБЛИВОСТІ ШИНИ Habilead RS23:
- універсальний протекторний малюнок забезпечує високу ефективність і на асфальті та на бездоріжжі;
- відмінна курсова стійкість та висока оперативність управління завдяки нахилу блоків у центральному поздовжньому ребрі;
- Високий рівень акустичного комфорту забезпечується багатокроковим розташуванням блоків.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Внедорожники |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | T |
| Индекс нагрузки шины | 100 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Диаметр шины | 16 |
| Бренд | Habilead |
| Индекс нагрузки | 100 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 800 |
| Профиль шины | 70 |
| Скорость | 190 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | RS23 |
- Цена: 3 200 ₴



