Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 11.00R20 (300R508) 152/149J Techshield TA800 (універсальна)
Шина Techshield TA800 призначена для встановлення на вантажні автомобілі (допускається монтувати на кермову та тягову вісь). Технічні характеристики виробу відповідають умовам літньої експлуатації. Шина Techshield TA800 характеризується високими тягово-зчепними, динамічними та швидкісними показниками на дорогах із якісним твердим покриттям.
Особливості шиниTechshield TA800:
- Високі ходові характеристики на дорогах із твердим покриттям;
- Висока маневровість і точність кермового керування автомобіля;
- Скорочений гальмівний шлях;
- збільшений термін експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Techshield |
| Страна производитель | Китай |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 300 мм |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 152/149 |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
- Цена: 9 600 ₴


