Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 9.00R20 (260R508) 144/142K Techshield TA800 (універсальна)
Шина Techshield TA800 призначена для встановлення на вантажні автомобілі (допускається монтувати на кермову та тягову вісь). Технічні характеристики виробу відповідають умовам літньої експлуатації. Шина Techshield TA800 характеризується високими тягово-зчепними, динамічними та швидкісними показниками на дорогах із якісним твердим покриттям.
Особливості шиниTechshield TA800:
- Високі ходові характеристики на дорогах із твердим покриттям;
- Висока маневровість і точність кермового керування автомобіля;
- Скорочений гальмівний шлях;
- збільшений термін експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Techshield |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 260 мм |
| Индекс нагрузки шины | 144/142 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
- Цена: 7 200 ₴


