Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/65R16 98T Rockblade A/T II Fronway зима, літо
Fronway Rockblade A/T II розроблена для позашляховиків та пікапів, які використовуються на асфальтованих дорогах стільки ж часу, як і на бездоріжжі. Модель відноситься до категорії All Terrain і характеризується гарною продуктивністю на будь-якому покритті, надійністю за найнесприятливіших умов експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Внедорожники |
| Производитель | Fronway |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс нагрузки шины | 98 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 215 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 2 612,50 ₴


