Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 275/45R20 110H XL X Force A/T II Tourador зима, літо
Tourador X Force A/T II всесезонна покришка підвищеної жорсткості, яка позиціонується виробником так само, як і надійна зимова автогума. Розроблена для потреб власників джипів та пікапів, які завжди хочуть бути впевненими у своїй безпеці за кермом у будь-яку пору року. Ця високоміцна модель X Force A/T II характеризується чудовою всесезонною шиною на будь-якій дорозі та тривалістю експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tourador |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Внедорожники |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | H |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 275 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 20 |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Бренд | Tourador |
| Индекс нагрузки | 110 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 1060 |
| Профиль шины | 45 |
| Скорость | 210 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | X Force A/T II |
- Цена: 5 200 ₴


