Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 225/55R18 102T XL FR VikingContact 7 Continental зима
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
Continental VikingContact 7 - спрямовані зимові шини з нешиповані протектором, створені німецькими розробниками для експлуатації в суворих умовах північних країн. Вони характеризуються надійністю зчеплення з заледенілими і засніженими дорогами, а також стабільністю управління і ефективністю гальмування на талому снігу і на мокрому асфальті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 102 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Continental |
| Індекс навантаження | 102 |
| Сезон шини | зимова |
| Навантаження | 850 |
| Профіль шини | 55 |
| Швидкість | 190 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Да |
| Омологація | <> |
| FR | Да |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | VikingContact 7 |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 8 200 ₴


