Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 12.00R20 (320R508) 156/153K Techshield TA800 (універсальна)
Шина Techshield TA800 призначена для встановлення на вантажні автомобілі (допускається монтувати на кермову та тягову вісь). Технічні характеристики виробу відповідають умовам літньої експлуатації. Шина Techshield TA800 характеризується високими тягово-зчепними, динамічними та швидкісними показниками на дорогах із якісним твердим покриттям.
Особливості шиниTechshield TA800:
- Високі ходові характеристики на дорогах із твердим покриттям;
- Висока маневровість і точність кермового керування автомобіля;
- Скорочений гальмівний шлях;
- збільшений термін експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Techshield |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Индекс нагрузки шины | 156/153 |
| Индекс скорости | K |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
- Цена: 9 900 ₴



