Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 235/75R17.5 132/129L BL517 Habilead (рульова)
Шина Habilead BL517 призначена для рульової осі, в застосуванні може використовуватися, як для вантажних автомобілях, так і автобусах. Шина Habilead BL517 характеризується відмінною курсовою стійкістю та ефективністю при гальмуванні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17.5" |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Китай |
| Высота профиля шины | 75 |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Индекс нагрузки шины | 132/129 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 17.5" |
- Цена: 5 100 ₴



