Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 235/60R16 100W PremiumContact 6 Continental літо
Шини Continental PremiumContact 6 - літня преміум шина з асиметричним малюнком протектора для легкових автомобілів, кросоверів і швидкісних позашляховиків.
Особливості шини Continental PremiumContact 6:
- нова версія компаунда Black Chilli покращує зчіпні властивості, особливо на мокрому покритті;
- доповнені жорсткими поздовжніми ребрами в центрі «макро-блоки» у зовнішній плечовій зоні підвищують стійкість при маневруванні;
- посилена конструкція брекера спрощує і полегшує процес управління.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 100 |
| Индекс скорости | W |
| Страна производитель | Португалия |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 10 864 ₴


