Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 265/40ZR20 104Y XL SportContact 6 Continental MO1B літо
XL (Extra Load) - посилена шина.
Особливості шини Continental SportContact 6:
- оновлений компаунд значно поліпшив зчіпні властивості, особливо на мокрому дорожньому покритті і при гальмуванні;
- додатковий гібридний корд брекера підвищив стабільність і стійкість шини на високій швидкості;
- об'єднані в групи блоки «плечей» із зовнішнього боку протектора і в його центральній частині покращують оперативність управління.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | Y |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 20 |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 104 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 300 |
| Профиль шины | 40 |
| Скорость | 900 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | MO1B |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | SportContact 6 |
- Цена: 12 900 ₴


