-3%


Шина 315/40ZR21 115Y XL FR SportContact 6 MO1 Continental (DOT 2025) літо
16 200 ₴
15 714 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/40ZR21 115Y XL FR SportContact 6 MO1 Continental літо
XL - (Extra Load) - посилена шина .
FR - шина із захистом обода диска.
MO1 - Рекомендована установка шин з цим маркуванням для досягнення оптимальних показників - автомобіля Mercedes AMG.
Особливості шини Continental SportContact 6:
- оновлений компаунд значно поліпшив зчіпні властивості, особливо на мокрому дорожньому покритті і при гальмуванні;
- додатковий гібридний корд брекера підвищив стабільність і стійкість шини на високій швидкості;
- об'єднані в групи блоки «плечей» із зовнішнього боку протектора і в його центральній частині покращують оперативність управління.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | Y |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
| Диаметр шины | 21 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 115 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1215 |
| Профиль шины | 40 |
| Скорость | 300 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | MO1 |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | SportContact 6 |
- Цена: 15 714 ₴

