-3%


Шина 285/45R21 113Y XL PremiumContact 6 Continental * SSR (run flat) літо
21 000 ₴
20 370 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 285/45R21 113Y XL PremiumContact 6 Continental * SSR (run flat) літо
XL (Extra Load) - посилена шина.
SSR (run flat) - технологія, що дозволяє експлуатацію шини при втраті внутрішнього тиску при проколі або порізі.
Шини Continental PremiumContact 6 - літня преміум шина з асиметричним малюнком протектора для легкових автомобілів, кросоверів і швидкісних позашляховиків.
Особливості шини Continental PremiumContact 6:
- нова версія компаунда Black Chilli покращує зчіпні властивості, особливо на мокрому покритті;
- доповнені жорсткими поздовжніми ребрами в центрі «макро-блоки» у зовнішній плечовій зоні підвищують стійкість при маневруванні;
- посилена конструкція брекера спрощує і полегшує процес управління.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | США |
| Ширина шины | 285 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 21 |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
| Модель | PremiumContact 6 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 113 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1150 |
| Профиль шины | 45 |
| Скорость | 300 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | true |
| Омологация | * |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | true |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 20 370 ₴

