Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 12.00R20 (320R508) 156/153K Wellplus WAM716 (ведуча)
Wellplus WAM716 розроблена та призначена для провідної осі самоскидів. Вона є радіальною тяговою шиною, головною метою якої є витримати велику вагу вантажу, який на неї діє. Має досить глибокий протектор, що дає змогу рухатися грунтовими дорогами без сильної вібрації та неприємних відчуттів для водія транспорту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellplus |
| Страна производитель | Китай |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 320 мм |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Индекс скорости | K |
| Индекс нагрузки шины | 156/153 |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Сезон шины | всесезонная |
- Цена: 10 200 ₴


