
АКБ 6 ст 110 А (1000EN) (0) Topla TOP BCI 31 на гвинт
7 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 110 А (1000EN) (0) Topla TOP BCI 31 на гвинт
330*173*239 з клем
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Країна виробник | Словенія |
| Стан | Новий |
| Висота | 239 мм |
| Ємність акумулятору | 110 А. г |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Ширина | 173 мм |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Виробник | Topla |
| Довжина | 330 мм |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
- Ціна: 7 400 ₴

