Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/70R16 100H UltraContact Continental літо
Continental UltraContact – довговічні літні шини для широкого спектру автотранспортних засобів як з електродвигунами, так і з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. Шини Continental UltraContact має надійні зчіпні властивості на сухій та мокрій дорозі, міцність, зносостійкість, низький рівень шуму при русі та низький опір коченню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 100 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 6 644,50 ₴


