Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 205/60R16 96H XL FR UltraContact Continental літо
Continental UltraContact – довговічні літні шини для широкого спектру автотранспортних засобів як з електродвигунами, так і з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. Шини Continental UltraContact має надійні зчіпні властивості на сухій та мокрій дорозі, міцність, зносостійкість, низький рівень шуму при русі та низький опір коченню.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 96 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Португалія |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Continental |
| Індекс навантаження | 96 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 710 |
| Профіль шини | 60 |
| Швидкість | 210 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Да |
| Омологація | <> |
| FR | Да |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | UltraContact |
| МодельС | UltraContact |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
- Ціна: 6 100 ₴


